Бірінші курсқа қабылданған студенттер тізімі

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) ТОБЫ П-11 (жергілікті бюджет)

Т.А.Ә
1 Аркаев Артем Вячеславович
2 Ахметов Артур Мидихатович
3 Белов Александр Александрович
4 Бусарев Наум Сергеевич
5 Бурыкин Данил Александрович
6 Дорошенко Даниил Анатольевич
7 Заяц Артем Сергеевич
8 Звонковский Андрей Александрович
9 Золотухин Эдуард Витальевич
10 Казачек Иван Александрович
11 Калиновский Бронислав Сергеевич
12 Карижский Евгений Владимирович
13 Касенов Тимур Ержаннович
14 Кеңес Iлияс Төлегенұлы
15 Ковалева Яна Игоревна
16 Мальсагов Ислам Магомедович
17 Негматов Алдияр Арманович
18 Ниязов Азамат Бакытжанович
19 Охрименко Ярослав Владимирович
20 Райшнайдер Александр Александрович
21 Салимжанов Алемхан Ермекович
22 Сигута Вадим Романович
23 Тимошенков Данил Павлович
24 Усик Егор Александрович
25 Яковлев Руслан Заурович

куратор : Сабантаева Гульсан Советказыевна

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) ТОБЫ П-12

Жергілікті бюджет :

Т.А.Ә
1 Алещенкова Дарья Александровна
2 Балута Вадим Витальевич
3 Воробьев Александр Сергеевич
4 Гетман Алексей Сергеевич
5 Горбовский Илья Андреевич
6 Губин Данил Максимович
7 Давыдов Иван Андреевич
8 Дектерюк Виктория Андреевна
9 Ержанов Дильяз Маратович
10 Каимов Абу-Бакар Иссаевич
11 Кайраканов Ильяс Арманович
12 Калачев Олег Олегович
13 Киба Данил Владимирович
14 Кривенко Анастасия Юрьевна
15 Кузубов Александр Александрович
16 Кайберген Ислам Бауржанулы
17 Мастренко Владислав Игоревич
18 Плотников Александр Николаевич
19 Пронькин Никита Сергеевич
20 Розанов Сергей Николаевич
21 Рыбин Иван Александрович
22 Семенков Денис Александрович
23 Тырыкин Александр Сергеевич
24 Чуйко Александр Алексеевич
25 Шакуров Эльмир Шамильевич

Шығындарды толық өтеумен :

Т.А.Ә
1 Топко Кирилл Витальевич

куратор : Светличная Елена Евгеньевна

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) ТОБЫ П-13

ПрПЗ :

Т.А.Ә
1 Болатов Сермагамбет Куатович
2 Булхак Роман Андреевич
3 Бурковский Леонид Васильевич
4 Гузь Константин Николаевич
5 Драчко Тихон Александрович
6 Жұмәділ Әділхан Нұрәділұлы
7 Карев Даниил Константинович
8 Комкин Сергей Дмитриевич
9 Крайнюков Егор Владимирович
10 Краснощёков Данил Витальевич
11 Сагантай Адиль Бауржанович
12 Панарин Владимир Витальевич
13 Рубцов Олег Алексеевич
14 Руль Артём Викторович
15 Федорец Артём Владимирович

куратор : Мусаева Айгуль Куатовна

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) ТОБЫ П-22

Шығындарды толық өтеумен :

Т.А.Ә
1 Вальтер Генрих Вячеславович
2 Эрпорт Никита Сергеевич

куратор : Жакупова Гульжихан Ермековна

1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша) ТОБЫ ИС-12

Жергілікті бюджет :

Т.А.Ә
1 Бражник Артур Витальевич
2 Баширова Амина Маратовна
3 Боон Милана Александровна
4 Былинина Алина Владимировна
5 Горина Ульяна Владимировна
6 Дубасенко Алексей Александрович
7 Жидкова Альбина Павловна
8 Котлярова Арина Алексеевна
9 Кузнецова Милена Ахметовна
10 Лаптева Елизавета Евгеньевна
11 Матукина Дана Романовна
12 Михалькова Екатерина Викторовна
13 Мусаев Тимур Ермекович
14 Окунев Евгений Вячиславович
15 Пахольченко Мария Алексеевна
16 Рамазан Ертай Даниярулы
17 Рейхерт Софья Сергеевна
18 Свистич Данил Сергеевич
19 Чикаева Алина Олеговна
20 Чупин Даниил Дмитриевич

Шығындарды толық өтеумен :

Т.А.Ә
1 Капис Ирина Владимировна
2 Коломеец Полина Алексеевна

куратор : Зорина Евгения Жомартовна

1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша) ТОБЫ ИС-22

Шығындарды толық өтеумен :

Т.А.Ә
1 Калымов Мухаммед-Рахим Алибекович
2 Нұрмәди Батырбек Нұрланұлы
3 Пак Андрей Олегович

куратор : Петрова Елена Владимировна

1317000 Өндірістің аддитивті технологиялары ТОБЫ АТ-12 (жергілікті бюджет)

 Т.А.Ә
1 Придатко Владимир Викторович
2 Токсимбаева Луиза Канатбековна
3 Ермеков Ерканат Канатович
4 Скопик Анастасия Александровна
5 Токатов Дмитрий Васильевич
6 Никонов Александр Захарович
7 Урсул Сергей Викторович
8 Воронова Анастасия Валерьевна
9 Каирболатов Адильхан  Кайратович
10 Алымаммедов Анвар Ауазулы
11 Зорин Денис Николаевич
12 Черничко Виктор Юрьевич
13 Старина Дарья Владимировна
14 Берр Виктор Васильевич
15 Давыдов Рафаэль Вячеславович
16 Гальчук Кирилл Валерьевич
17 Варавин Вадим Сергеевич
18 Бухаев Алихан Серикович
19 Жахеев Сабыржан Максатович
20 Кривошеев Кирилл Евгеньевич
21 Доценко Кирилл Евгеньевич
22 Кораблева София Ильинична
23 Мусабеков Исламбек Арманович
24 Березин Дмитрий Константинович
25 Литневский Олег Юрьевич

куратор : Шамсутдинова Валентина Юрьевна

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) ТОБЫ ПБ-11

Т.А.Ә
1 Абельдинов Ермек Ержанович
2 Адамбаев Артем Анатольевич
3 Закупа Валерия Валерьевна
4 Зенченко Анна Юрьевна
5 Косарев Дмитрий Александрович
6 Красиков Александр Ярославович
7 Никитин Андрей Викторович
8 Рисбеков Нурмухаммад Зоир огли
9 Скориков Константин Викторович
10 Смагулов Борис Борисович
11 Харин Александр Сергеевич

куратор : Нефтисова Евгения Константиновна

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) ТОБЫ ПБ-22

Жергілікті бюджет :

Т.А.Ә
1 Аменов Арман Канатович
2 Аскасев Константин Александрович
3 Бедринец Кирилл Викторович
4 Белозеров Геннадий Юрьевич
5 Беспалов Александр Олегович
6 Вавдюк Евгений Сергеевич
7 Гребенщиков Владислав Дмитриевич
8 Дейкин Сергей Игоревич
9 Евдокимов Руслан Владимирович
10 Краснолуцкий Алексей Витальевич
11 Кузубова Анастасия Александровна
12 Лагунова Любовь Игоревна
13 Падалко Оксана Ивановна
14 Попеску Даниил Андреевич
15 Рахимов Бахтияр Аскарович
16 Умаров Азат Юрьевич
17 Шаль Наталья Сергеевна
18 Шиллер  Герман Александрович
19 Щербаков Евгений Васильевич
20 Яцков Андрей Эдуардович

Шығындарды толық өтеумен :

Т.А.Ә
1 Берген Олег Витальевич
2 Горьковой Денис Русланович
3 Дегтярев Алексей Анатольевич
4 Луньков Даниил Александрович
5 Мамаев Игорь Владимирович
6 Сатдаров Тимур Сергеевич
7 Шапошников Андрей Сергеевич

куратор : Старина Александра Петровна